• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На воду спустили патрульні катери, які прибули зі США для посилення ВМС України (ФОТО)

Українські патрульні катери класу "Island", які днями прибули до Одеси з Балтімору (штат Меріленд, США), у четвер, 25 листопада, почали знімати з суховантажу Ocean Grand

Патрульний катер класу "Island"
Патрульний катер класу "Island"
Реклама на dsnews.ua

Відповідні фотографії розмістило одеське видання "Думская", передає "ДС".

Першим, о 13 годині, на воду спустили катер Р192 "Суми". Через годину буксир портфлоту "Сфінкс" відтягнув його до Практичної гавані, де розташована база ВМС "Південь".

Повідомляється, що спуску катерів передувала тривала підготовка — вчора вдень монтажники відкріпили обидва судна від транспортувальних ложементів, розташованих на верхній палубі суховантажного судна, але спускати їх було вирішено сьогодні: у нічний час такі складні операції заборонені.

Пізніше на воду спустили другий патрульний катер Р193 "Фастів". 

Нагадаємо, 8 листопада два американські патрульні катери класу Island були відправлені з Балтімору, штат Меріленд (США) до Одеси. Раніше повідомлялося, що корабель "Ocean Grand" із двома катерами на борту в суботу, 20 листопада, пройшов через протоку Дарданелли.

У вівторок, 23 листопада, на борту судна "Ocean Grand" до України прибули два катери типу "Island", які отримали назви "Суми" та "Фастів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua