• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Нардеп- "слуга" поділився "доброю новиною для України" про Зеленського

Чинний президент Володимир Зеленський зможе переобратися на другий термін і це є "гарною новиною для України"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Микита Потураєв в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Нардеп підкреслив, що у нього є "добра новина, я вважаю, для України і погана для наших опонентів".

"Зеленський, станом на сьогодні, на 100% стане знову президентом України. Що буде означати абсолютну непохитність прозахідного курсу на євроатлантичну інтеграцію, на розвиток економіки, на створення незалежної судової системи, на встановлення справедливості, на захист України від російської агресії і врешті на перемогу нашої держави і кожного з нас", — заявив "слуга народу".

Потураєв також прокоментував поточні завдання української влади.

"Ми зробимо судову реформу, точно. У нас є і інша проблема, яку ми не вирішили – це кадрова проблема. Не лише в міністрах вона проявляється. Ми дуже хотіли нових фахових людей. Це не дуже вийшло. Ми не створили поки дієву систему того самого соціального ліфту, який ми обіцяли – і це створює проблему в державному управлінні", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", раніше колишній прессекретар президента Юлія Мендель не виключила, що Володимир Зеленський буде балотуватися на другий термін.

Згідно з даними опитування, лише 22% жителів України вважає, що Володимир Зеленський веде країну в правильному напрямку. А 68% дотримуються протилежної позиції.

Варто відзначити, що перед президентськими виборами 2019 року Володимира Зеленського заявив, що не має наміру балотуватися на другий термін.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua