• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Не проміняємо навіть село з одним дідом: Зеленський знову заявив, що Україна не торгує територіями

Президент Володимир Зеленський виключив можливість будь-яких компромісів стосовно майбутнього членства України в НАТО в контексті ймовірних переговорів із державою-агресором щодо територій

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав на пресконференції 12 липня за підсумками Вільнюського саміту НАТО, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

Голова держави прокоментував інформацію, що США й Німеччина нібито навмисне ухиляються від надання Україні чітких часових меж вступу в Північноатлантичний альянс на випадок, якщо питання членства стане об’єктом переговорів із РФ.

"Я впевнений, що зрадницької позиції не буде від Байдена і Шольца, але при цьому я повинен сказати, що ми ніколи не обміняємо будь-який статус на будь-які наші території. Навіть якщо це буде одне село, в якому живе один дід. Ми не віддамо наших територій і ніколи не будемо міняти на заморожений конфлікт. Цього ніколи не буде. Мою позицію чітко знають наші партнери", — зазначив Зеленський.

За інформацією ЗМІ, Білий дім виступає проти швидкого вступу і запрошення України, зокрема через те, що у команді Байдена вважають за необхідне лишити для України простір для торгівлі з Росією. Мовляв, "а якщо виникне ідея обміняти мир на невступ України до НАТО?"

Президент Володимир Зеленський вважає, що умови вступу України до НАТО, висунуті членами Альянсу у рішенні саміту, є безпековими. Коментуючи рішення НАТО про те, що запрошення до вступу надійде тільки після "виконання умов", Зеленський запевнив, що у нього є своє розуміння того, коли це станеться.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua