• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Недозвільненим суддям КСУ Тупицькому і Касмініну нарешті припинили платити зарплату

Голові Конституційного Суду України Олександру Тупицькому і судді КСУ Олександру Касмініну, які були відсторонені з посад указом президента Володимира Зеленського, тимчасово припинили платити зарплату

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в КСУ у відповідь на запит Радіо Свобода, інформує "ДС".

"Виконуючий обов'язки голови Конституційного Суду України видав розпорядження від 30 квітня 2021 року №34/01 2021-ОД про тимчасове призупинення Олександру Касмініну і Олександру Тупицькому виплат винагороди судді до вирішення справ за позовами, поданими ними щодо оскарження указу президента України" Про деякі питання забезпечення національної безпеки України "від 27 березня 2021 №124/2021", — сказано у відповіді.

Касмінін і Тупицький отримали зарплату востаннє за першу половину квітня.

Як повідомляла "ДС", 27 березня Володимир Зеленський скасував указ президента від 14 травня 2013 року про призначення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна суддями Конституційного Суду України.

Перед цим, 29 грудня 2020 року Володимира Зеленського відсторонив від виконання обов'язків судді глави КСУ Олександра Тупицького. 26 лютого Зеленський на місяць продовжив відсторонення Олександра Тупицького з посади голови КСУ.

У квітні виконуючий обов'язки глави Секретаріату Конституційного Суду України Лариса Бірюк заявляла про відсутність підстав для припинення виплати зарплати Тупицькому і Касмініну.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua