• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Ніхто не прийде з автоматами нас захищати": Резніков розповів, як діятиме Європа в разі нападу РФ

Україні не варто очікувати від Європи військової допомоги, проте можлива серйозна допомога технічного та фінансового характеру

Олексій Резніков
Олексій Резніков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив віцепремʼєр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков у ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС" із посиланням на УНН.

На запитання, як далеко готові йти союзники України, якщо буде широкомасштабна війна Росії проти України, Резніков відповів: "Мені здається, у них є варіанти прийняття жорстких рішень. Звісно, ніхто не прийде з автоматами нас захищати, це очевидно. Але я думаю, отримувати певну серйозну допомогу технічного, фінансового характеру – на це ми точно можемо розраховувати".

Також він наголосив на важливості посилення санкцій.

"Але ще головне, мені здається, вплив економічного характеру, більш жорсткий, може відбутися. Я згоден, що санкційний режим не тисне. Насправді він тисне, але вони вже отримали імунітет від тих санкцій, вони звикли жити в такому режимі. Тому сьогодні для нас дуже важливо – це посилення тих санкцій, до речі, включаючи відмову від добудови "Північного потоку-2"… Я переконаний, що відкрите військове вторгнення для росіян не вигідне. Вигідно їм сьогодні демонструвати загрозу", — розповів Резніков.

Нагадаємо, член ТКГ Сергій Гармаш вважає, що президентові Росії Володимиру Путіну в Україні потрібна не велика, а "маленька переможна" війна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua