• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

НОК України розгляне питання бойкоту Олімпіади-2024

Українські спортсмени можуть бойкотувати Олімпійські ігри у Парижі, якщо до змагань допустять російських та білоруських спортсменів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні народного депутата Жана Беленюка в Telegram, передає "ДС".

За його словами, 3 лютого буде проведено позачергову Генеральну асамблею НОК України. На ній розглядатимуть питання бойкотування Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

У разі, якщо Міжнародний олімпійський комітет вирішить повернути до змагань російських та білоруських спортсменів — українці будуть бойкотувати Олімпіаду.

"Вочевидь все йде до того, що їх повернуть.. тож ця подія буде мати серйозні наслідки", — написав Беленюк.

Нагадаємо, на пресконференції 8 грудня президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах процитував французького президента Емманюеля Макрона і заявив, що "спорт не має бути політизований".

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що спроба використати спорт для відбілювання будь-яких військових злочинців, включаючи російську армію, може викликати лише огиду.

Президент Володимир Зеленський оголосив про початок "марафону чесності", який буде спрямований на очищення керівництва міжнародних олімпійських структур від лицемірства та будь-яких намагань витягнути у світовий спорт представників Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua