• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Новий заступник Єрмака висловився щодо "великої угоди" між РФ і США

Новопризначений заступник глави Офісу президента Андрій Сибіга, відповідальний за зовнішню політику, відкинув можливість "великої угоди" між президентами США та Росії щодо України

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у своєму першому після призначення інтерв’ю, інформує "ДС".

Відповідаючи на запитання, чи можлива "велика угода" між США та Росією щодо України, укладена за її спиною, Сибіга сказав, що категорично це відкидає.

"Це все конспірологічні теорії, теорії змови – не буде такого. Моя впевненість ґрунтується на тому, що ми маємо тверду позицію США, яка базується на підтримці територіальної цілісності і суверенітету України. І ми детально поінформували американську сторону про розвиток безпекової ситуації вздовж українського кордону, про виклики, які стоять на сьогодні перед українською державою у протидії російській агресії", — сказав він "Європейській правді".

Він зауважив, що напередодні зустрічі президентів Росії і США, яка відбудеться 16 червня в Женеві, українська сторона доводила свою позицію у розмовах з партнерами.

"Я маю на увазі розмову і з США, і з Канадою, і з іншими нашими ключовими союзниками", — сказав Сибіга, додавши, що за підсумком телефонної розмови між українським та американським президентами можна "фіксувати узгодженість і координацію позицій".

Як писала "ДС", зустріч президентів США та РФ відбудеться 16 червня у швейцарській Женеві. На початку своєї першої закордонної поїздки президент США Джо Байден звернувся до росіян із попередженням, що ті зіштовхнуться із "серйозними й значними" наслідками, якщо продовжать займатися шкідливою діяльністю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua