• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Обмін полоненими: У розвідці розповіли, чому Росія не квапиться визволяти бойовиків "ЛДНР"

Керівництво Російської Федерації не виявляє підвищеної зацікавленості до деяких груп своїх же військовополонених — терористів "ЛДНР" і примусово мобілізованих на тимчасово окупованих територіях Донбасу

Полонені російської армії
Полонені російської армії
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає "ДС".

"Це ми бачимо на різних щаблях відношення: від того, що вони (бойовики ЛДНР — ДС) найгірше навчені, вони в прямому сенсі примусово мобілізовані, найгірше одягнені та з найгіршою зброєю, зокрема й щодо питання обміну", – сказав Юсов.

За його словами, попри це, переговори щодо обміну полоненими продовжуються. Представник ГУР звернув увагу, що Росія вважає, що вона може диктувати умови, але це не так.

"Робота над поверненням українських захисників триває, чекаємо на новини. Обмінного фонду та інших інструментів для повернення бійців в Україну достатньо.

Крім того, він постійно поповнюється. І це те, над чим працюють Україна і, власне, всі Збройні Сили. Коли ми говоримо про процес повернення, то обмін – один з інструментів повернення наших захисників", – заявив він.

Юсов назвав обмінний фонд "дуже складною, багаторівневою та нелінійною річчю", заявивши, що річ не завжди лише в кількості полонених.

Як писала "ДС", голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім закликав російських військових не боятися та здаватися в полон.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua