• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ОБСЄ продовжить роботу в Україні, незважаючи на відкликання низкою країн своїх представників

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі продовжить свою діяльність в Україні, незважаючи на те, що низка країн відкликала своїх представників з міркувань безпеки

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві Місії, передає "ДС".

"Спеціальна моніторингова місія (СММ) в Україні є громадянською місією. Більшість членів міжнародних місій відряджена державами-учасницями ОБСЄ. Система відрядження дозволяє державам-учасницям приймати рішення, серед іншого, про переміщення своїх відряджених співробітників до країни або з країни. Нещодавно деякі держави-учасники вирішили, що їхні відповідні відряджені до СММ мають залишити Україну найближчими днями", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що СММ "приділяє першочергову увагу безпеці та безпеці всіх своїх співробітників і продовжуватиме постійно оцінювати ситуацію з безпекою".

У Місії наголосили, що продовжать свою роботу в Україні.

"СММ продовжить виконувати затверджений ОБСЄ мандат, а її спостерігачі розгорнуті у десяти містах по всій Україні", — наголошується в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що в умовах загрози Росії ОБСЄ не може зберігати пасивну позицію і має проявити активність та рішучість у захисті власних принципів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua