• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Очільник ГУР пережив десяток замахів, одним з яких був авіаційно-ракетний удар

Росіяни неодноразово намагалися вбити Кирила Буданова, проте — намарно

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов
Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов
Реклама на dsnews.ua

Представник ГУР МО Андрій Юсов в телеефірі розповів, що Кирило Буданов пережив чимало замахів, пише "ДС". Усі намагалися скоїти представники різних спецслужб Росії.

Юсов зазначив, що російська пропаганда всіляко намагалася просувати факт загибелі чи поранення Буданова у свої медіа. Проте, внаслідок цих замахів не було жодного загиблого.

Так, очільник ГУР пережив усі з цих замахів, одним з яких був авіаційно-ракетний удар. В цілому, спроб позбавити життя головного розвідника сумарно з 2014 року було більше десята.

"Попри ці численні замахи ГУР МО "на жодну годину, на жодну хвилину" не припиняло своєї діяльності. Всі працювали також й у місці постійної дислокації відомства. Це саме стосується командира і всієї команди. Дуже потішні були потім намагання російської пропаганди пояснити, що хтось десь потім лікувався, якісь наслідки, там зачіска не та, там ще щось", – сказав представник ГУР.

Він також посміявся над тим, що росіяни витрачають свої зусилля та ресурси на те, щоб поширювати відверту брехню проти Буданова. Юсов закликав їх "продовжувати у тому ж дусі"

Нагадаємо, начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що країна-окупант РФ не припиняє спроб його вбивства.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua