• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Офіс генпрокурора відкрив справу через "кнопкодавство Шкарлета" (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Офіс генерального прокурора відкрив кримінальне провадження про "кнопкодавство" під час голосування за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки

Про це повідомила нардепка від партії "Голос" Інна Совсун, інформує "ДС".

Вона оприлюднила у Facebook відповіді правоохоронців на її звернення. У матеріалах вказано зокрема, що картка Григорія Суркіса (ОПЗЖ)проголосувала "за", хоча самого Суркіса в залі не було.

ОГП відкрив кримінальне провадження за статтею 364-2 Кримінального кодексу України. Розслідування доручили провести Державному бюро розслідувань.

 

"Це рішення — це ще не відновлення справедливості, але вже перший крок до цього. Голосів за призначення міністра освіти й науки у Верховній Раді не було, тепер це мають довести правоохоронні органи", — прокоментувала Совсун.

Нагадаємо, 17 грудня 2020 року Верховна Рада підтримала призначення Шкарлета, хоча профільний комітет із питань освіти двічі не підтримав відповідне подання.

Присягу про вступ на посаду міністра Шкарлет складав під крики "Ганьба!", адже його звинувачували у плагіаті в наукових роботах, праці на Партію регіонів та "крило" колишнього міністра освіти та науки Дмитра Табачника. Інна Совсун заявила, що за це призначення "проголосували" деякі нардепи ОПЗЖ, яких не було у сесійній залі парламенту.

    Реклама на dsnews.ua