• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Окупанти влаштували в вузах ОРДЛО перепис прихильників "Єдиної Росії": як виглядає анкета

На окупованому Донбасі серед учнів і викладачів вузів, що мають російські паспорти, поширюють анкети від правлячої в РФ партії "Єдина Росія"

Логотип партії
Логотип партії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На це на своїй Facebook-сторінці звернув увагу член української делегації в Тристоронньій контактній групі по Донбасу Сергій Гармаш, передає "ДС".

"У ОРДЛО серед учнів і викладачів ВУЗів, які мають російські паспорти, поширюють анкети прихильників" Єдиної Росії ". Добровільно примусово. Даючи зрозуміти, що отримавши паспорт, вони вже винні новій батьківщині, і вона спитає за неповернення боржка", — написав він.

За словами Гармаша, старости і завкафедрою "повинні будуть відзвітувати за громадянську позицію своїх підопічних, а останнім доведеться писати пояснювальні, чому вони не заповнили анкети або не проголосували".

"Загалом, ніщо не проходить безслідно. Росія задарма нікому нічого не дає, за все стягує сторицею", — вказав член української делегації в ТКГ.

Гармаш також звернув увагу на те, що "прихильник" партії не може бути її членом.

"До речі, пікантна особливість: «прихильник» ЕР не ідентичне «член» партії. Хоча, людям цього не пояснюють. Навіть в цьому обман", — резюмував він.

Гармаш також опублікував фото такої анкети.

Як повідомляла "ДС", раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що жителів ОРДЛО змушують брати участь у виборах до Держдуми РФ, а в разі відмови — погрожують штрафами і звільненнями.

Прессекретар президента Сергій Никифоров підкреслив, що вибори в Держдуму на Донбасі будуть юридично нікчемними. Однак місцеві жителі можуть взяти в них участь.

За даними правозахисників, Росія запустить залізничні перевезення для доставки жителів окупованої території Донецької області на дільниці для голосування на цих виборах.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua