• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Олімпійський чемпіон сумнівається у факті російської агресії, хоча служить у ЗСУ

Член Центрального спортивного клубу ЗСУ олімпійський чемпіон з фрістайлу Олександр Абраменко поділився своїми міркуваннями у контексті агресії Росії проти України

Олександр Абраменко
Олександр Абраменко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Абраменко розповів в інтерв'ю спортивному виданню Tribuna передає "ДС".

Так, спортсмен зокрема не вважає ганебним обійматися з російськими спортсменами і вітати їх з перемогами, тому що це "люди з однієї планети", яким "нічого ділити".

"Зрозуміло, що він із країни, яка погано ставиться до нашої країни. І то питань ще дуже багато — з цього приводу все життя можна дискутувати", — сказав Абраменко.

На запитання журналіста, чи не є однозначним те, що Росія – агресор, який захопив Крим та розв'язав війну на сході України, Абраменко відповів, що бачить цю ситуацію, сплановану якимись силами.

"Ні, неоднозначно. Я не можу уточнювати. Те, що я бачу і мені розповідають, — а чи це правда? Точніше не так. Мені здається, що це все сплановано", — сказав олімпійський чемпіон.

При цьому він вважає, що є якісь "інші сторони".

"І не тільки з нашого чи з їхнього боку. Є ще третя, четверта сторона, які в цьому зацікавлені… Однозначно, це як у 42-му році, під час Великої Вітчизняної війни (Другої світової війни – "ДС"). Хоча теж, ніхто ж правди не скаже – через що, як, хто на якому боці, кого підтримував…", — сказав Абраменко.

При цьому він вважає себе скептиком.

"Я все скептично сприймаю. Не знаю, кому вірити. Зрозуміло, коли показують, що коїться в АТО, мене злість бере. Але я адекватна людина. Якщо мене у дворі покусає один собака, я ж не потім усіх відстрілюватиму…", — зазначив Абраменко.

Також спортсмен зізнався, що не стежить за новинами, а про ситуацію в країні та світі дізнається із роликів на Youtube.

"Новини взагалі не дивлюся. Та й телевізор. Здебільшого всю інформацію беру з ютубу. Я не спостерігаю, що за канал", — сказав Абраменко. Він також вважає, "що там надурити людину дуже важко".

"Одразу видно, це неправда чи правда. Ти відчуваєш по тому, як людина це подає. А по телевізору незрозуміло, там працюють професіонали. Хоча я не цікавлюся сильно цією ситуацією. Восьмий рік уже не можуть вирішити питання", — заявив Абраменко, додавши., Що "не розуміє, що відбувається".

На це журналіст відповів йому, що відбувається війна.

"І ніхто перемогти не може? Не розумію. Я не політик, військовий чи дипломат, але що це за війни, які не припиняються. Згоден, що були й триваліші війни", — поділився своїми думками Абраменко.

Втім, для нього "в принципі, незрозуміло, як можна воювати".

"Як можна не домовитись про щось? Тим більше із сусідами. Через це складно оцінювати все це, адже я не знаю суті, правди. Я нічого не знаю, тому відповідати важко", — зазначив фрістайліст.

Нагадаємо, 7 серпня бронзовий призер Олімпіади-2020, молодший лейтенант ЗСУ Ярослава Магучіх на подіумі обіймалася з російської атлеткою Марією Ласіцкене, яка була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах в 2018 році. У Міноборони закликали не травити спортсменку і обіцяли поговорити з нею.

Бронзовий призер Олімпіади-2020, український каратист Станіслав Горуна заступився за Ярославу Магучіх. Спортсмен стверджує, що спорт поза політикою. При цьому свою позицію він висловив з використанням ненормативної лексики.

Магучіх також розповіла, що після їх вчинку з українськими спортсменами провели роз'яснювальну роботу щодо поведінки на змаганнях.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua