• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ОРДЛО – це Україна: Рада готує проєкт постанови на випадок визнання Держдумою "ЛДНР"

Верховна Рада України готує проєкт постанови у разі визнання Держдумою Росії "ДНР" і "ЛНР"

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу за результатами засідання погоджувальної ради заявив спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук, передає "ДС" із посиланням на LB.ua.

"У нас немає "ЛНР" і "ДНР". У нас є так звані "ЛНР" і "ДНР". Це раз. Друге – це складова території України. Відповідно до міжнародно визнаних територій ООН. Третє. Що стосується голосування у Державній Думі (РФ), то це не перше і не останнє рішення, яке може бути. Яке викличе нерозуміння у всьому світі", – заявив він.

Стефанчук повідомив, що готується відповідна постанова парламенту України, яка ще раз підкреслить, що ОРДЛО є "складовою частиною територіальної цілісності України". 

"Ця постанова готується. Думаю, що до кінця дня вона буде зареєстрована", – пообіцяв він.

Тим часом проєкт постанови про консультацію з МЗС РФ щодо визнання незалежності "ЛДНР" уже внесено до Держдуми. Це випливає з електронної бази даних російського парламенту. Раніше профільний комітет Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції та зв'язків із співвітчизниками підтримав одразу два варіанти постанови про звернення палати до президента РФ визнати "ЛДНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua