• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Партія влади має право обирати, — в офісі Зеленського прокоментували звинувачення у цензурі ЗМІ

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк прокоментував звинувачення журналістів Громадського на адресу ОП

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк;
Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк;
Реклама на dsnews.ua

Про це Подоляк розповів в інтерв'ю, передає "ДС" із посиланням на "Бабель".

"Журналісти мають повне право прописати драматургію своєї програми, сценарно все вибудувати – з цим ніхто не сперечається. А партія влади має право обрати, хто буде в цій історії її представляти. Адже владі теж потрібно, щоб її спікери були виразними і переконливими. Це ж двосторонній рух. Ми ж інших гостей не обговорюємо і не говоримо, кого кликати. Ми ніколи до цього не лізли", – сказав Подоляк.

Журналіст також згадали про ультиматум ВП – не кликати на етер позафракційного нардепа Гео Лероса

"Ви запрошуєте на тему бюджету людину, яка не говоритиме про сутність, — вона просто ображатиме президента або главу Офісу, або прем'єрміністра, або якогось депутата. Ми не проти опонентів, які критикують по суті, але ми проти, коли журналісти садять у студію людей, які займаються прямою образливою риторикою, і наші депутати кажуть: "А навіщо мені приходити і все це слухати?", — відповів Подоляк.

Нагадаємо, 19 жовтня телеведуча програми "Зворотній відлік" на громадському телеканалі "UA: Перший" Мирослава Барчук заявила, що Офіс президента "давно і жорстко" контролює присутність на ефірах народних депутатів від фракції "Слуга народу", висуваючи ультиматуми проекту щодо гостей ток-шоу.

Як писала "ДС", Михайло Подоляк відкидає звинувачення провідної програми "Зворотний відлік" Мирослави Барчук у тиску Офісу президента на "UA: Перший".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua