• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Переїжджати до Грузії не збираюся": Ясько поділилася планами на майбутнє з Саакашвілі

Коханка експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі, нардеп від "Слуги народу" Єлизавета Ясько заявила, що не планує переїжджати до Грузії, але має багато планів на майбутнє зі своїм коханим

Єлизавета Ясько
Єлизавета Ясько
Реклама на dsnews.ua

Про це вона розповіла в інтерв'ю російському телеканалу "Дождь", передає "ДС".

"Переїжджати до Грузії я точно не збираюся. Я є українським політиком, я дуже люблю Україну, і моє майбутнє в Україні. І планів якогось переїзду у мене ніколи не було і точно це не планую. Ми (з Саакашвілі, — "ДС") разом, ми разом живемо, разом проходимо цю боротьбу в тому числі. У нас є багато планів на майбутнє. У тому числі і політичних планів боротьби за зміни, за реформи, і в Україні в тому числі. Ми дуже близькі духом, ідеями", — сказала Ясько.

За словами Ясько, зараз зв'язок із Саакашвілі вона підтримує тільки через адвокатів і консула.

Вона зазначила, що Саакашвілі продовжує голодування, але перебуває в позитивному настрої, що не може не радувати.

Нагадаємо, Саакашвілі був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі заявив, що експрезидент Грузії Саакашвілі повернувся на батьківщину, щоб улаштувати вбивство опозиціонерів і заворушення. Він вказав, що Саакашвілі зможе повернутися в Україну тільки після того, як проведе у в'язниці весь термін. При цьому президент України Володимир Зеленський сказав, що має намір домагатися повернення арештованого в Грузії колишнього президента цієї країни Михайла Саакашвілі в Україну, оскільки він має українське громадянство.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua