• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Піддався на провокації": Вовк відреагував на бажання Зеленського ліквідувати ОАСК

Глава Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк "спокійно поставився" до новини про ініціативу президента Володимира Зеленського ліквідувати ОАСК

Павло Вовк
Павло Вовк
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Вовка в Facebook, передає "ДС".

"Друзі, на жаль, а може і на щастя, президент піддався на маніпуляції окремих "активістів" і за сумісництвом агентів іноземного впливу і вніс на розгляд парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва.

Шість років суд знаходиться під тиском, працює в атмосфері постійних негативних інформаційних кампаній і провокацій. Тому до цієї новини я ставлюся спокійно.

Зрештою система адміністративних судів пережила вже не одну реформу. Так що нехай тепер парламент визначається згідно з регламентними процедурами", — написав Вовк.

Вовк запевнив, що ОАСК продовжує роботу в штатному режимі згідно з вимогами законодавства.

Друзья, к сожалению, а может и к счастью, Президент поддался на манипуляции отдельных «активистов» и по совместительству...

Posted by Павло Вовк on Tuesday, April 13, 2021

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва".

Представник президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський заявив, що після ліквідації Окружного адміністративного суду Києва його співробітникам запропонують перевестися до нового суду. У разі відмови їх можуть звільнити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua