• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Політолог Бала пояснив, чому вирішили змінити голову партії "Слуга народу"

Зміна голови партії "Слуга народу" може бути пов'язана з боротьбою всередині політсили

Олександр Корнієнко вирішив скласти повноваження голови партії
Олександр Корнієнко вирішив скласти повноваження голови партії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив політолог Віталій Бала в інтерв'ю "ДС", коментуючи рішення Олександра Корнієнка скласти повноваження очільника "СН".

"Щодо зміни керівника партії — думаю, що там є внутрішня боротьба. "Слуга народу" — неоднорідна команда, яка не об’єднана на якихось принципах чи ідеях", — зазначив він.

Експерт вважає, що наразі неважко було переконати президента Володимира Зеленського, що треба вдаватися до певних змін, враховуючи останню соціологію: вона продемонструвала, що зараз "Слуга народу" вже майже на рівні "Європейської солідарності", "Батьківщини" та ОПЗЖ.

"Тобто різниця рейтингів "СН" та опозиційних партій перебуває в межах статистичної похибки. М’яко кажучи, не дуже сприятлива ситуація для партії влади", — уточнює Бала.

За словами політолога, на Банковій, можливо, зрозуміли, що треба нарешті реально займатися структуруванням політсили, будувати її з нуля. Подібна аргументація могла супроводжувати й рішення про зміну керівництва.

"Тепер побачимо, хто переможе в підкилимній боротьбі, та чи матиме це якийсь сенс", — зазначив Віталій Бала.

Як писала "ДС", голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко вирішив скласти повноваження після призначення першим віцеспікером Верховної Ради.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua