• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Поліція викликала на допит співробітників Моз

Реклама на dsnews.ua
Співробітників Міністерства охорони здоров'я України викликають на допит в рамках провадження щодо поставок ліків для дітей з рідкісними захворюваннями

На допити 12 грудня викликали двох співробітників Моз у справі про постачання препарату "Анакинра" для лікування дітей з рідкісними формами первинних імунодефіцитів, передає "ДС" з посиланням на повідомлення Моз у Facebook.

Ці ліки були закуплені централізовано за державні кошти, а отже доступні пацієнтам безоплатно.

Повідомляється, що в жовтні препарат доставлений в Україну, переданий на зберігання державному підприємству "Укрвакцина", звідки вся партія препаратів (952 дози) протягом тижня була розподілена і доставлена в Івано-Франківську та Полтавську області.

У листопаді слідче управління Головного управління Національної поліції у Києві почало кримінальне провадження щодо поставки цього препарату. Міністерство надало доступ до всім необхідним для проведення досудового розслідування документів.

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що створене Моз державне підприємство "Медичні закупівлі України" поступово замінить міжнародні організації при закупівлі ліків за бюджетні гроші.

    Реклама на dsnews.ua