• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Повістки хочуть розсилати у месенджери: в Раді розповіли подробиці

У Верховній Раді розглядають можливість узаконити відправку повісток чоловікам призовного віку у месенджерах

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат, член Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в ефірі національного телемарафону, повідомляє "ДС".

"На рівні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки ми наразі розглядаємо питання удосконалення законодавчих підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти чоловікам, які підлягають мобілізації, повідомлення про необхідність з'явитись у центр комплектування за допомогою месенджерів, тобто відправляти повістки онлайн. Наразі розглядаємо можливість усунення бюрократичних проблем, пов'язаних з цим питанням", – сказав він.

За словами нардепа, до початку війни базу мобільних номерів чоловіків призовного віку було практично повністю сформовано. Тому "технічні можливості дозволяють надіслати повістку онлайн".

Водночас Веніславський визнав існування проблем з мобілізацією, тому що "дуже багато внутрішньо переміщених осіб, серед яких багато чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, але оскільки вони перебувають не за місцем реєстрації, і не всі стали на військовий облік за місцем фактичного проживання, є проблеми з призовом".

Як повідомляла "ДС", Федір Веніславський заявив, що у Верховній Раді працюють над удосконаленням мобілізаційних заходів в Україні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua