• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Правоохоронці знову затримали кримінального авторитета "Діда", який втретє повернувся до України

У Києві 18 червня затримали кримінального авторитета "Діда", що вчергове незаконно потрапив на територію України

Затримання "Діда"
Затримання "Діда"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Національної поліції, передає "ДС".

Мова йде про 56-річного громадянина Вірменії, якого у липні 2020 року видворили з країни із забороною в’їзду на 15 років.

Правоохоронці зазначають, що раніше судимий чоловік має зв’язки з криміналітетом і відомий за прізвиськом "Дід".

Раніше він відбував 12-річне покарання у виправних колоніях на Херсонщині та Львівщині, де мав статус так званого "смотрящого".

У лютому 2019 року суд прийняв рішення про його видворення за межі України. Однак через два місяці він повернувся в Україну — і його знову затримали. Вдруге його видворили у серпні 2019 року із забороною в’їзду на п‘ять років. Змінивши імʼя, "Дід" повернувся в Україну літаком у жовтні 2019 року. Через місяць правоохоронці знову викрили зловмисника.

Третє видворення "авторитета" відбулося у липні минулого року. Тоді йому заборонили вʼїжджати в Україну до 2035 року. Однак і це не зупинило чоловіка від спроби вкотре прибути в державу.

"Оперативники управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області та в місті Києві отримали інформацію про чергову спробу незаконного повернення "авторитета" в Україну через пункт пропуску Волинської митниці. 18 червня правоохоронці затримали "Діда" на підставі рішення суду. За його рішенням, "авторитета" поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні з подальшим примусовим видворенням", — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовані обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що в Україні більше немає "злодіїв у законі". Крім того, триває процедура видворення "кримінальних авторитетів", з 111 їх залишилося 42.

4 червня президент Володимир Зеленський заявив, що після санкцій РНБО вдалося досягти нульового впливу "злодіїв у законі" на криміногенну ситуацію в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua