• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Президенти Польщі та Литви приїдуть на саміт "Кримської платформи"

Президент Польщі Анджей Дуда та литовський лідер Гітанас Науседа візьмуть участь у саміті "Кримської платформи", а також в урочистостях з нагоди 30-річчя незалежності України

Гітанас Науседа та Анджей Дуда
Гітанас Науседа та Анджей Дуда
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук на зустрічі з віцемаршалом Сейму Польщі Малгожатою Госевською та віцеспікером Сейму Литви Паулюсом Саударгасом.

"Я хотів би подякувати польську і литовську боку за офіційні повідомлення взяти участь і бути представленим на найвищому президентському розрівняна саміті Кримської платформи і заходах святкування з нагоди 30 річниці незалежності України", — заявив Стефанчук.

Він додав, що Україна запропонувала провести саміт глав держав "Люблінського трикутника" в рамках заходів 23-24 серпня в Києві.

Нагадаємо, Нідерланди мають намір взяти участь у саміті "Кримської платформи", який пройде в Києві 23 серпня, а також у заходах з нагоди 30-річчя незалежності України.

Як писала "ДС", США готові приєднатися до української ініціативи щодо "Кримської платформи" і взяти участь в її установчому саміті. За словами президента Володимира Зеленського, в саміті візьмуть участь 30 держав.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua