• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Пригожин заявив про втечу армії РФ з-під Бахмуту: в ЗСУ підтвердили та показали відео

72-га окрема мотострілецька бригада ЗС Росії втекла зі своїх позицій під Бахмутом Донецької області

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив засновник терористичної ПВК "Вагнер" Євген Пригожин. Інформацію також підтвердили у 3-ій окремій штурмовій бригаді ЗСУ, повідомляє "ДС".

Так, Пригожин заявив, що під час інспекції виявив, що солдати 72-ї бригади ЗС РФ залишили позиції під Бахмутом на ділянці площею 3 кв. км. За його словами, за втановлення контролю над тією ділянкою загинули 500 "вагнерівців".

У 3-й штурмовій бригаді ЗСУ розповіли подробиці дезертирства російських окупантів.

"За дві доби атакувальних дій на Південно-Західних околицях міста, штурмовики 3 ОШБр у складі тактичної групи "Азов" ліквідували 64 окупанта, ще 87 — на півшляху до попередньо згаданих (ліквідація триває, дані уточнюються). Серед усіх них є і вагнерівці. Також станом на зараз маємо 5 полонених росіян. Окремої уваги заслуговує знищена російська техніка. Це декілька складів з БК ворога, міномети та не один БМП", — додали вони.

Як повідомляла "ДС", 5 травня засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин у своєму зверненні до Міністерства оборони Росії заявив, що його підрозділи покинуть місто після 10 травня. Причинами нібито є великі втрати та відсутність матеріально-технічної підтримки з боку МО РФ.

Однак за два дні Пригожин заявив, що "Вагнер" залишається в Бахмуті. За його словами, йому обіцяли надати потрібну кількість озброєння.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua