• USD 40.5
  • EUR 43.9
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Прос*ав свою Батьківщину і нас вчить: Соловйов накричав на зрадника України Царьова (ВІДЕО)

Пропагандист Кремля Володимир Соловйов обрушився на колишнього українського нардепа Олега Царьова, який дозволяє собі критикувати російське військове керівництво

Олег Царьов
Олег Царьов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, Соловйов розкритикував Царьова у своїй радіопередачі, передає "ДС".

"Ти поради нашій армії даєш? Ти свою країну прос*ав, будучи політиком!… Ти нам зараз даєш поради про те, що наша армія робить так, що не так… Олеже, прокинься, а. Прийди до тями. Скажи спасибі країні, яка прихистила тебе. Куди ти біг, прос*авши свою Батьківщину! Заспокойся трошки", — кричав кремлівський пропагандист.

Соловйов також почав відкрито загрожувати Цареву.

"Не грай у ігри між російськими силовими структурами, тому що вони між собою домовляться, а ті, хто опиниться між ними, може звернутися в потерть, на порох", — сказав Соловйов.

Журналіст і блогер Денис Казанський, коментуючи скандал, висловив думку, що така доля чекає на всіх зрадників. Для Росії вони своїми ніколи не стануть.

"Як не намагався Царьов демонструвати, що він свій, росіянини, що він ненавидить Україну більше за відморожених російських шовіністів, нічого не допомогло. І самого Царьова, і його соратників… росіяни так і тримають за холопів, яким дозволено відкривати рота тільки по команді", – констатував журналіст.

Нагадаємо, у вересні Царьов заявив, що причетних до військових провалів Росії в Україні необхідно розстрілювати.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua