• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Рабінович і Бойко демонструють найнижчі показники роботи серед лідерів фракцій

Протягом січня-липня 2021 року найнижчі показники роботи серед лідерів парламентських фракцій демонстрували представники "Опозиційної платформи — За життя" Юрій Бойко і Вадим Рабінович

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані моніторингу Комітету виборців України (КВУ), інформує "ДС".

Як зазначається, до уваги було взято такі показники, як участь в пленарних засіданнях, участь в голосуваннях, відвідування засідань комітету, кількість виступів, успішність законодавчої роботи.

"Найвищі показники роботи в Артура Герасимова, Ірини Геращенко ("Європейська солідарність") та Ярослава Железняка ("Голос"). Найнижчі результати в Юрія Бойка та Вадима Рабіновича ("Опозиційна платформа — За життя"). Показники щодо участі лідерів фракцій в голосуваннях Верховної Ради є такими: А. Герасимов взяв участь у 90% голосувань, І. Геращенко, Я. Железняк – 74%, Ю. Тимошенко ("Батьківщина"), Д. Арахамія ("Слуга народу") – 48%, Ю. Бойко – 3%, В. Рабінович – 1%", — йдеться у повідомленні.

Найвищі показники відвідуваності пленарних засідань у Герасимова, який не пропустив жодного засідання в цьому році. Железняк відвідав 59 засідань із 60, Арахамія – 56, Геращенко – 53, Бойко – 44. Тимошенко була офіційно зареєстрована на половині засідань (36), Рабінович – на 15-ти. 

Найвищий відсоток відвіданих засідань комітету також у Герасимова та Железняка — вони взяли участь в 100% засідань комітетів у 2021 році. У Бойка та Рабіновича 42% і 28% відсотків відповідно.

Співвідношення поданих та прийнятих проєктів законів є таким: Арахамія (подано 31, прийнято 3), Железняк (45/2), Геращенко (45/1), Тимошенко (21/0), Герасимов (15/0), Бойко (6/0), Рабінович (3/0).

Разом з тим найчастіше серед лідерів фракцій у Верховній Раді виступала Тимошенко – 108 виступів з початку року. На другому місці І. Геращенко – 65. У Железняка 49 виступів, Герасимова – 37. Значно рідше виступали Арахамія (19 разів), Бойко (6) та Рабінович (5 разів). 

"В цілому лідери парламентських фракцій не демонструють вищих показників роботи, ніж інші народні депутати. Щобільше, окремі голови фракцій фактично провалюють роботу за певними напрямками. Зокрема, систематично ігнорують голосування, не відвідують пленарні засідання та засідання парламентських комітетів, мають сумнівні показники законодавчої роботи. Так, Давид Арахамія пропустив половину голосувань Верховної Ради в цьому році, Вадим Рабінович був зареєстрований лише на третині пленарних засідань, Юрій Бойко майже не голосував і пропустив половину засідань комітету", – прокоментував голова КВУ Олексій Кошель.

Як писала "ДС", одразу три народні депутати проросійської фракції "Опозиційна платформа — За життя" увійшли до списку лідерів за кількістю пропущених засідань Верховної Ради у червні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua