• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Рада не розглядатиме цьогоріч законопроєкт про перехідний період, — Верещук

Україна врахує рекомендації Венеціанської комісії щодо внесення змін до законопроєкту про перехідний період, але Рада цьогоріч не розглядатиме документ

Ірина Верещук
Ірина Верещук
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телеканалу "Дом" розповіла віцепрем'єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, передає "ДС".

"Я ознайомилася з рекомендаціями. І звернула увагу, що зауваження є досить жорсткими і досить детальними. Вони прописані, звичайно ж, у формі рекомендацій. Але суттєво змінюють тіло законопроєкту. У нас є робоча група, яка розробила перше тіло законопроєкту. Ми врахуємо рекомендації Венеціанської комісії", — наголосила міністр реінтеграції.

Законопроєкт не потрапить до парламенту у 2021 році, оскільки для вивчення всіх інструментів потрібен час.

"Цей законопроєкт не потрапить до Верховної Ради цього року. Я вже про це говорила. Ми спокійно проаналізуємо всі інструменти, які пропонує цей законопроєкт. У тому числі конвалідацію документів, про які ви говорили (виданих на окупованих територіях, — "ДС"). Процес амністії, процес люстрації. Все це прописано в цьому законопроєкті, але потребує суттєвого доопрацювання", — сказала Верещук.

Попереду — копітка робота над документом, наголосила вона.

"Тому ми не поспішатимемо з цим законопроєктом. Ми ретельно опрацьовуватимемо. Ми правильно зробили, що пішли цим шляхом. Ми хоча би позначили рамки, ми побачили, куди ми рухаємося, що нам треба доопрацьовувати. Тому перед нами — ще більша і довга робота", — підсумувала віцепрем'єр-міністр.

Як повідомляла "ДС", Венеціанська комісія опублікувала висновок щодо урядового законопроєкту "Про основи державної політики перехідного періоду". Колишній міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков оцінив висновок Венеціанської комісії щодо законопроєкту про перехідний період як позитивний.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua