• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Рада провела позачергове засідання: нардепи "вклалися" в три хвилини

Під час позачергового засідання Верховної Ради, яке тривало три хвилини, народні депутати прийняли два законопроєкти без обговорення

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання українського парламенту, передає "ДС".

У залі зареєструвалися 316 народних депутатів.

А саме парламентарі ухвалили у другому читанні проєкт закону №5141 про зміни до ЗУ "Про Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" щодо гарантій прав українських та іноземних інвесторів.

Підкреслимо, що на сайті Ради досі відсутній текст законопроєкту до другого читання, так само як і порівняльна таблиця. Є лише висновок профільного комітету.

Нардепи прийняли за основу і в цілому законопроєкт №5440 про зміни до Перехідних положень закону "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції".

Як повідомляла "ДС", Верховна Рада в середу, 14 липня, збирається на позачергове засідання для розгляду двох законопроєктів.

Зазначимо, що сьогодні відбулося вже друге позачергове засідання Ради на поточному тижні. Перше пройшло напередодні, 13 липня. На четвер, 15 липня, заплановано ще одне таке засідання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua