• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Оприлюднено порядок денний позачергового засідання Ради у четвер

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про проведення позачергового засідання у четвер, 15 липня, о 16:00. До порядку денного внесено 13 законопроєктів.

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 13 липня, повідомив сам Разумков, оприлюднивши порядок денний позачергового засідання, інформує "ДС".

"На порядку денному переважно екологічні ініціативи, а саме: проєкти законів "Про державний екологічний контроль" (№3091) та "Про території Смарагдової мережі" (№4461), а також щодо промислового забруднення (№4167), збереження лісів (№5650) та регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (№5339). Крім того, заплановано розгляд законопроєкту, який передбачає посилення відповідальності за незаконне видобування корисних копалин (№3576), та проєкту закону щодо імплементації міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного і рослинного світу (№2351)", — написав спікер у Facebook.

Він також згадав про ще одну ініціативу, яку розгляне парламент у четвер. Вона стосується впровадження електронної реєстрації та декларування місця проживання в Україні (законопроєкт №5463).

Разом з тим він нічого не сказав про останній, 13-ий законопроєкт у порядку денному, який спричинив новий виток "мовного скандалу". Йдеться про друге читання законопроєкту №5551-2 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо спрямування коштів на ремонтно-реставраційні роботи пам’яток культурної спадщини". За даними низки народних депутатів, представники фракції "Слуга народу" подали до цього документа поправки, які нівелюють дію закону про державну мову.

Як писала "ДС", у вівторок, 13 липня, о 16.00 відбудеться перше на поточному пленарному тижні позачергове засідання ВР.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua