• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

"Разом переможемо": Залужний розвінчав ІПСО російської пропаганди про свою "загибель" (ВІДЕО)

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний звернувся до українців на тлі поширення російських фейків про його нібито "поранення" та "загибель"

Валерій Залужний
Валерій Залужний / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відео оприлюднив полковник ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), передає "ДС".

"Протягом травня ми спостерігаємо феєричні та фантастичні історії від російської пропаганди, а також різні конспірологічні версії від так званих експертів. Нарешті, сьогодні, 25 травня, я хочу відкрити страшну таємницю, дуже страшну таємницю про головнокомандувача Збройних Сил України", — сказав Штефан.

Після цього у кадрі з'явився Валерій Залужний та сказав: "Щиро дякую всім українцям, разом обов'язково переможемо. І не тільки сьогодні. Завжди".

Тим часом "воєнкори" терористичної РФ продовжують біснуватися в Мережі, переконуючи своє населення у "ліквідації" головкома ЗСУ.

Як повідомляла "ДС", російські пропагандистські ресурси публікують інформацію про те, що головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному нібито зробили "трепанацію черепа" після поранення. Головком ЗСУ, запевняють пропагандисти, тепер "не зможе виконувати свою роботу".

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов спростував інформацію про поранення Залужного.

Керівник Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін поставив під сумнів інформацію російських пропагандистів про те, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нібито отримав тяжке поранення і більше не може виконувати своїх обов'язків.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua