• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Разумков оголосив себе "поміркованим консерватором"

Колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що йому найближче ідеологія "помірного консерватизму"

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів журналістам у кулуарах парламенту, передає "ДС" з посиланням на LB.ua.

"Ви кажете про електоральну нішу, а я — про ідеологію. Якщо ми говоримо про ідеологію, то мені ближче за все так званий поміркований консерватизм. Це — реформи в державі… Але, не шалені, а продумані та стратегічні, із збереженням тих соціальних стандартів, які є сьогодні", — зазначив Разумков.

Він також додав, що Україна — достатньо сильно соціальнозалежна держава.

"У нас є великий пласт населення, який не зможе пройти всі ті виклики, які є… Особливо, наприклад, опалювальний сезон та багато інших речей..", — сказав Разумков.

"Я вважаю, що ми повинні максимально відкривати економіку і робити її ринковою. Але є ключові питання, ключові стратегічні об'єкти, які повинні залишатися у власності держави. Те, чим не може нормально керувати держава — там може бути приватизація. Але у нас крайнощі — або все, або нічого", — додав він.

Нагадаємо, 7 жовтня народні депутати підтримали пропозицію відправити у відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Як повідомляла "ДС", перший заступник голови депутатської фракції "Слуги народу" Олександр Корнієнко заявив, що фракція навряд чи підтримає повернення до них Дмитра Разумкова.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua