• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

"Разумкову не потрібно, щоб його затьмарювали": експерт — про нову команду ексспікера

Ексголова Верховної Ради Дмитро Разумков, який нещодавно започаткував власний політичний проєкт, скоріше робитиме акцент на позиціонуванні команди, ніж на окремих "нових обличчях"

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив в інтерв'ю "ДС" директор Інституту світової політики Євген Магда.

Відповідаючи на питання, чому крім Андрія Балоги, сина екснардепа та колишнього керівника Секретаріату президента Віктора Балоги, серед членів команди Разумкова не виявилося нікого з відомих осіб, Магда припустив, що ексспікер не хоче, аби його хтось "затьмарював".

"Так, не затьмарювати — це може бути однією з причин. А інша причина в тому, що давні учасники політичного ринку можуть викликати певну недовіру. Тому до нових проектів запрошують якісь нові обличчя, але Разумков, швидше за все, буде робити акцент на позиціонуванні команди. Йому не потрібні вагомі представники політичної спільноти, які б його затьмарювали. Тим більше, що зараз спостерігається деяке зниження рейтингу Разумкова, щось треба робити", — зазначив експерт.

Він також додав, що у Дмитра Разумкова "навряд чи вийде щось хороше", якщо він буде представляти себе "у форматі такого собі "комсомольця", який за все хороше і проти всього поганого без жодної конкретики".

Як писала "ДС", в листопаді 2021 року Дмитро Разумков створив своє міжфракційне об'єднання "Розумна політика". 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua