• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Реакція на пропозицію Бундестагу надавати в Україні притулок нелегалам "в цілому правильна", — політолог

Реакція української влади на пропозицію німецького Бундестагу надавати в Україні притулок нелегальним мігрантам "в цілому правильна"

В Україні тема біженців теж є досить чутливою
В Україні тема біженців теж є досить чутливою
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав політолог Євген Магда в інтерв'ю "ДС", коментуючи заяву секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олексія Данілова, який запропонував німецьким політикам "брати додому" мігрантів.

"Наша реакція на досить хамську пропозицію з боку німецького Бундестагу в цілому правильна. Інша річ, що про це має говорити не секретар РНБО, та ще й в такому грубому тоні, а умовний полковник МВС чи прикордонної служби. А його заява має настільки активно масштабуватися, щоб не було сумнівів у тому, що це офіційна державна позиція. А у нас як у "Кварталі 95" — є відчуття, що буде другий дубль", — вважає Магда.

Він також додав, що в Україні тема біженців теж є досить чутливою.

"Паростки ксенофобії у нас присутні, і зовсім не випадково. Тому прояви бажання "зрозуміти Путіна" з боку майбутньої керівної партії Німеччини маємо лишити на їхній совісті, а самі маємо формувати власну політику в цьому питанні", — наголосив політолог.

Як писала "ДС", експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільc Шмід запропонував відправляти в Україну мігрантів, які пробираються в ЄС через Білорусь, щоб вони отримували в Україні тимчасовий притулок.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua