• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Росія має залишитися вигнанцем і банкрутом, - Віталій Кличко на відкритті економічного форуму в Давосі

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі та зустрівся з українськими біженцями у Швейцарії

Віталій Кличко на відкритті економічного форуму в Давосі;
Віталій Кличко на відкритті економічного форуму в Давосі;
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Одна з головних тем цьогорічного форуму — Україна. Доля України вирішується українцями, які героїчно б‘ються сьогодні за свою землю і свою свободу. Але нам потрібна підтримка і допомога партнерів. Посилення санкцій проти російського агресора. Збільшення постачання зброї. Росія повинна відчути, що вона втратить через війну в Україні не тільки свої танки і велику частину армії. Росія залишиться вигнанцем і банкрутом! Про це ми говорили з Володимиром під час дискусії в рамках OpenForum, присвяченій подоланню Україною та Києвом наслідків російського широкомасштабного вторгнення", — заявив Віталій Кличко.

Він також зустрівся та поспілкувався в мерії Давосу з українськими біженцями, які тимчасово мешкають у Швейцарії.

"Це — переважно жінки з дітьми з Києва та області, з Харкова, Дніпропетровщини та інших регіонів України. Всі вони хочуть додому. Всіх цікавить, коли ми переможемо та можна буде повернутися в рідні міста. Цікавилися українці і тим, що саме відбувається на Всесвітньому економічному форумі і яку підтримку нашої країни обговорюють та обіцяють лідери держав і світовий бізнес", — зазначив Кличко.

У наступні дні Кличко планує зустрітися з американськими та європейськими політиками, представниками великого бізнесу.

"Будемо пояснювати, що росія чинить геноцид українського народу, залучати допомогу. Зокрема і на відновлення Києва та України після російських варварів", — повідомив мер української столиці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua