• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Росія зажадала прибрати з ТКГ Казанського: всі подробиці скандалу

Росія зажадала прибрати з Тристоронньої контактної групи по Донбасу члена української делегації Дениса Казанського

Денис Казанський
Денис Казанський
Реклама на dsnews.ua

Про це у Facebook повідомив інший член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш, передає "ДС".

"Формальна частина засідання робочої групи ТКГ з політичних питань сьогодні так і не почалася. Посол Морель (посол ОБСЄ П'єр Морель, — "ДС") дипломатично переніс її на 27 квітня. За цей час він сподівається, що ТКГ вдасться якось урегулювати проблему з терористкою Майєю Пироговою, яку ОРДО призводять на переговори без будь-якого офіційного статусу і легітимізації", — написав Гармаш.

Він нагадав, що Україна раніше заявила, що не вестиме переговори з людиною, засудженою судом і оголошеною в розшук.

"Запрошені РФ представники ОРДО сьогодні підійшли до проблеми "творчо" і симетрично Україні заявили, що в "республіці" відкрито справу проти члена української делегації Дениса Казанського, тому для них є неприйнятною його участь у переговорах. Це через 11 місяців роботи Дениса в ТКГ! Його звинувачують за статтею, яка передбачає смертну кару з конфіскацією майна", — зазначив Гармаш.

При цьому терористи не змогли відповісти на питання, "судом якої держави засуджено пана Казанського?".

Російські окупанти запропонували або просто ігнорувати факт наявності кримінальних справ і продовжувати працювати з Пироговою і Казанським, або продовжувати переговори тільки між "офіційними" представниками "сторін", без участі "експертів" і радників.

При цьому представники Києва нагадали, що сторонами переговорів є Україна і Росія за посередництва ОБСЄ, а терористи "ДНР" і "ЛНР" не є членами ТКГ.

ОРДЛО предложили поменять Пирогову на Казанского. Формальная часть заседания рабочей группы ТКГ по политическим вопросам...

Posted by Sergiy Garmash on Tuesday, April 13, 2021
Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua