• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Російська армія починає нові навчання, в тому числі на окупованих територіях

У Росії починаються масштабні батальйонні тактичні навчання, які пройдуть як на півдні Росії, так і на тимчасово окупованих територіях України і Грузії — в Криму, Абхазії і Південній Осетії

Реклама на dsnews.ua

У навчаннях братимуть участь усі роди військ, включаючи авіацію і кораблі Чорноморського флоту і Каспійської флотилії, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Навчання пройдуть з 9 серпня по 15 вересня на 20 загальновійськових полігонах, розташованих в Астраханській і Ростовській областях, на Ставропіллі і Кубані, в Адигеї, Дагестані, Північної Осетії, Чечні, в окупованому Криму і на російських військових базах у Вірменії, в окупованих Абхазії та Південній Осетії.

В рамках навчань мотострілкових, танкових і артилерійських підрозділів ППО виконають навчально-бойові завдання фахівці всіх родів військ. Крім того, в єдиному тактичному задумі будуть задіяні сили армійської, військово-транспортної, штурмової і оперативно-тактичної авіації, а також частини і з'єднання, включаючи кораблями ЧФ та КФЛ.

Навчання пройдуть також із залученням підрозділів радіаційного, хімічного і біологічного захисту, інженерних військ, радіоелектронної боротьби, розвідки, матеріально-технічного та медичного забезпечення тощо.

Уточнюється, що для участі в спільних заходах бойової підготовки об'єднанням ВПС і ППО щодня планується виділяти понад 80 літаків і вертольотів.

Як повідомляла "ДС", в перші 6 місяців поточного року російськими окупантами в Криму було проведено в загальній складності 20 військових навчань.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua