• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Що чекає Україну та Росію в 2023 році розповів головний розвідник Міноборони

Перемога буде, але, за словами Буданова, вона ще не стане крапкою в конфлікті

Кирило Буданов
Кирило Буданов
Реклама на dsnews.ua

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України розповів у телемарафоні про ситуацію у нашому війську та армії Росії, передає "ДС".

З основного:

- у російській армії залишилося ракет на 2 масованих удари — вони зменшують кількість, щоб тримати імітацію інтенсивності цих ракетних атак;

- на одну ракетну атаку Росії (тобто її виготовлення) потрібно працювати 1,5-2 місяці;

- до березня у РФ буде критична ситуація з озброєнням;

- виробництво "братньої" Білорусі не здатне забезпечити Росію озброєнням;

- промисловість РФ не співставна з промисловістю колишнього радянського союзу, виробництво літаків стратегічної авіації відсутнє, це — старі літаки;

- країна-агресорка зіткнулася з великою проблемою виробництва моторесурсу;

- ТУ-95 і ТУ-160 — основа російського авіапарку.

Що стосується однієї з найгарячіших точок і найважливіших – Бахмута, то за словами Буданова, військова ситуація там не катастрофічна. Катастрофічною називає ситуацію з самим містом та руйнуваннями, яких завдали агресори. Самі ж окупанти зазнають шалених втрат поблизу Бахмута.

З ймовірних протестів у Росії, то говорить, що це — нереально, адже за статистикою понад 70% росіян підтримують війну. Ще один серйозний момент – мобілізація, яка у РФ триває безперервно ще з березня 2022. Уже з 5 січня готуються закрити кордони для виїзду росіянам віком до 55 років з території Росії та Білорусі.

Як каже очільник Головного управління розвідки Міноборони України 2023 рік принесе Україні радість і перемогу, а Росії — трансфер влади. Перемога – це повернення у кордони 1991 року. Проте це, каже Кирило Буданов, не стане "закінченням" усіх процесів, вони будуть досить тривалими.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua