• USD 40.7
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Що робити, якщо ви помилково опинились в розшуку ТЦК: роз'яснення Міноборони

Якщо військовозобов'язані чоловіки під час оновлення військово-облікових даних через застосунок "Резерв+" дізналися про помилковий статус розшуку, вони можуть звернутися до служби технічної підтримки та виправити помилку в ТЦК та СП

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі національного телемарафону, передає "ДС".

 "Ми запустили можливість надавати запити до нашої технічної підтримки щодо таких ситуацій. Ми зараз знаходимось в розробці додаткового функціонала, щоб можна було дистанційно звернутися за виправленням даних, не маючи візит до ТЦК та СП. Це буде дуже зручна історія, коли не треба буде ходити, знімати себе з розшуку, якщо це було здійснено помилково. Ми розуміємо, що це людський фактор і оператор (ТЦК та СП) може теж помилятися, але завдяки тому, що людина бачить по собі фактичний статус, ми можемо ці помилки швидко виправляти. Тобто зараз це звернення до служби підтримки і можливість зробити офлайн через візит до ТЦК і СП, трохи пізніше ми зробимо це в автоматичному режимі, щоб людина взагалі для уточнення даних не ходила до ТЦК і СП", — сказала вона.

Вона додала, що зараз українці є свідками народження "електронного ТЦК і СП".

Як повідомляла "ДС", Міністерство оборони України 18 травня запустило мобільний застосунок Резерв+, що надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua