• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Шмигаль заявив, що тепер контроль над закупівлями для армії буде достатній

Прем'єр-міністр України анонсував нову систему закупівель Міноборони

Реклама на dsnews.ua

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль після наради з Міноборони, Мінекономіки, Держаудитслужбою, СБУ та ДБР повідомив про зміну системи закупівель для української армії.

Про це чиновник написав у телеграм-каналі, передає "ДС".

"Доручив розробити оновлену систему, яка збалансує дотримання секретності та публічний контроль за закупівлями для армії. Обов’язковим елементом такої системи має стати публікація цін на продукти й товари", – написав прем'єр.

За його словами, для реалізації цього завдання буде створена робоча група під головуванням міністра економіки. Група розгляне питання можливості створення окремого розділу в Prozorro для військових потреб.

Нагадаємо, видання "Дзеркало тижня" 21 січня повідомило, що Міноборони закуповує харчі для військовослужбовців дорожче у два-три рази, ніж у магазинах Києва. Грудневу угоду з "Актив компані" від імені міністерства підписав Богдан Хмельницький, який фігурував у справі про розкрадання 580 тисяч доларів під час закупівлі військової амуніції.

У свою чергу Міноборони назвало інформацію про задорогі харчі брехнею та маніпуляцією та обіцяло звернутися до СБУ.

Державне бюро розслідувань в середині січня повідомило, що заблокувало схему масштабного розкрадання продуктів харчування для військових, а Національне антикорупційне бюро заявило, що почало розслідування про харчі ще до розголосу в ЗМІ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua