• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Слуга" Корнієнко хоче повернути Україні славу "устричного гіганта"

Нардеп, голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко вважає, що Україна повинна повернути собі статус "устричного гіганта"

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Корнієнко заявив під час візиту на першу в Україні устричну ферму "Устриці Скіфії", розташовану на Тілігульському лимані, передає "ДС" з посиланням на сайт політсили.

"Україна з такими природними об'єктами як Тилігульський лиман може бути світовим лідером з виробництва різних аквакультур, в першу чергу устричних. Це повністю екологічне виробництво, тут взагалі немає забруднення і жодної шкоди для екології. За часів Російської імперії південь України був місцем вирощування аквакультури, які експортували на весь світ. І зараз Україна має повертати славу устричного гіганта. Будемо вирощувати такі підприємства, допомагати їм зростати. зокрема тут треба серйозно говорити про створення туристично-промислового кластера", — підкреслив Корнієнко.

За словами нардепа, держава повинна піклуватися про те, щоб правила ведення бізнесу були прозорими, щоб контролюючі органи не чинили тиск на підприємців.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у своїй емоційній промові про Крим на телеканалі "Дім" згадав, як в дитинстві їв рапани на території окупованого півострова.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua