• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Зі 150-ти метрів точно в ціль": Кравчук пообіцяв особисто відстрілювати росіян у разі повномасштабного вторгнення

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії Російської Федерації

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це Кравчук розповів в ефірі телеканалу Україна 24, відповідаючи на питання про готовність особисто взяти в руки зброю і про свої дії у разі парашутного десантування ворожих десантників, передає "ДС".

"Зброя почищена і підготовлена … Місця в будинку пристріляні … Стріляю я добре … Буду стріляти до останнього — поки руки зброю будуть тримати і поки бачити ворога буду. Я його — су*ого сина, до себе не запрошував. Сам прийшов. Я його вбʼю. Що буде далі? Мені не цікаво, але я його вбʼю … У минулому році я був на полюванні. Зі 150-ти метрів, з першого пострілу точно в ціль. Ніхто спочатку не повірив", — заявив Кравчук.

Як повідомляла "ДС", головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Російська Федерація збільшила кількість військ біля кордонів України на території тимчасово окупованого Криму і окремих районів в Донецькій і Луганській областях. За даними групи незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT), Росія перекидає на кордон з Україною військову техніку, маскуючи її номерні знаки.

У Міністерстві оборони США висловили стурбованість у звʼязку з загостренням ситуації на Донбасі. Глава Пентагону Ллойд Остін в розмові з міністром оборони України Андрієм Тараном запевнив у підтримці України з боку США.

Німеччина і Франція стурбовані збільшенням порушень режиму припинення вогню на Донбасі і закликають до негайної деескалації.

У Держдумі РФ сказали, що Російська Федерація у разі подальшого загострення на Донбасі може офіційно ввести війська для "захисту" місцевих жителів і російських громадян.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua