• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Стало відомо, коли запрацює Міжнародний центр розслідування злочинів РФ

У суботу, 4 березня, прокурори країн-членів спільної слідчої групи підписали угоду про запуск Центру розслідування злочинів Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу генерального прокурора в Facebook, передає "ДС".

Створення Міжнародного центру з переслідування злочинів агресії РФ ініціював Офіс генерального прокурора за підтримки Євроюсту, Міжнародного кримінального суду та у партнерстві з Литвою, Польщею, Латвією, Естонією, Словаччиною та Румунією.

"Ми відчуваємо підтримку та згуртованість наших міжнародних партнерів задля нашої головної цілі — притягнення до відповідальності агресора. Відкриття міжнародного центру у Гаазі — ще один юридичний крок для цього. Ми поставили перед собою амбітні завдання. Я сподіваюся, що Міжнародний центр в Гаазі запрацює вже влітку", — сказав генеральний прокурор України Андрій Костін.

Генеральні прокурори країн-членів спільної слідчої групи обговорили організаційні та операційні деталі для початку роботи Центру. У Гаазі працюватимуть прокурори та слідчі країн-учасниць спільної слідчої групи, розглядається також можливість залучення прокурорів з інших країн. У майбутньому до роботи Міжнародного центру можуть бути залучені експерти.

"Створення Центру допоможе забезпечити тісну співпрацю між партнерами.Євроюст готовий надати технічну допомогу для початку його роботи", — сказав президент Євроюсту Ладіслав Еамран.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua