• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Стефанчук розповів, проти кого насамперед спрямований законопроєкт про олігархів

Закон про боротьбу з олігархами спрямований зокрема й проти оточення олігархів, яке обслуговує їх у судовій, виконавчій та законодавчій владі

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу "Україна", передає "ДС".

"Ці відносини мають стати публічними та прозорими. Так ми зможемо уникнути ганебних замовних рішень суду, а також законів, які називаємо "хотілками", — сказав Стефанчук.

За його словами, голосування за цей законопроєкт не відтягуватимуть, "адже важливо, щоб запропонований механізм санкцій змінив реалії української політики.

"Якщо законопроєкт схвалять, він почне працювати через пів року після того, як набере чинності, і діятиме впродовж 10 років", — запевнив перший віцеспікер.

Далі планується перейти до наступних кроків: антитрастового законодавства, питання підвищення відповідальності за неподання декларації тощо.

Як писала "ДС", 3 червня на сайті Верховної Ради зʼявився текст законопроєкту №5599 "Про запобігання загроз національній безпеці, повʼязаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий винести законопроєкт на всеукраїнський референдум, якщо він не збере достатньої кількості голосів у Верховній Раді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua