• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Стефанішина вдруге за два тижні відвідала штаб-квартиру НАТО

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина обговорила з високопосадовцями Північноатлантичного Альянсу практичні кроки задля зміцнення обороноздатності України

Ольга Стефанішина
Ольга Стефанішина / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Стефанішиної у Twitter, передає "ДС".

"Вдруге за два тижні відвідую штаб-квартиру НАТО. Окрім безпекової ситуації, обговорюємо з партнерами по НАТО дуже практичні елементи нашої співпраці, щоб зробити Україну сильнішою та стійкішою. Сильна Україна є ключем до європейської безпеки", — написала віцепрем’єрка.

Вона поінформувала, що вже провела зустрічі із заступником генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, помічником генсека НАТО з операцій Томасом Гоффусом та помічником генсека з питань оборонної політики та планування Патріком Тернером.

На порядку денному були питання координації з союзниками для протидії російській агресії та зміцнення обороноздатності України, впровадження національної системи стійкості в Україні, підготовка до Саміту НАТО у Мадриді та долучення партнерів до розробки Стратегічної концепції НАТО, підтримка Альянсу реформ у секторі безпеки та оборони, виконання Річної національної програми.

Як писала "ДС", віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина впевнена, що конфлікт з Росією можна розв'язати виключно дипломатичним шляхом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua