• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Тепер про війну діти розповідають батькам": Зеленський привітав українців з Днем перемоги над нацизмом (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Днем перемоги над нацизмом, опублікувавши 12-хвилинне відеозвернення

Реклама на dsnews.ua

Звернення було опубліковане на офіційному каналі президента, передає "ДС".

"Що для нас перемога над нацизмом? Це вдячність. Яка не має меж, строків давності чи географічного поділу. Це памʼять. Про її страшну ціну. Про те, що у Другій світовій загинуло понад вісім мільйонів українців. Що додому не повернувся кожен пʼятий українець. Що загалом війна забрала щонайменше 50 мільйонів людських життів.", — сказав президент.

"Від покоління до покоління батьки розповідали про цю війну дітям, а дідусі – онукам. На жаль, із 2014-го все стало інакше. Тепер діти розповідають батькам, дідусям та бабусям про воєнні дії й відбиття ворожих атак."

"Тож нехай героїзм наших предків дає силу новому поколінню українських військових, наших захисників. З вірою в це, з надією на мир ми дякуємо та вклоняємось сьогодні українцям, які захищали та звільняли нашу землю від нацистів у Другій світовій війні."

Нагадаємо, вчора, 8 травня в Україні та світі відзначали День памʼяті і примирення, присвячений десяткам мільйонів загиблих у Другій світовій війні. З нагоди Дня памʼяті та примирення до українців також звернувся президент Володимир Зеленський і заявив, що цей день відзначають у всьому світі не "замість" Дня перемоги 9 травня.

Сьогодні ж в Україні, як і кількох інших країнах пострадянського простору, відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua