• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

У Генштабі сказали, скільки одиниць артилерії потребують ЗСУ

Потреба Збройних сил України в артилерії складає близько 2000 стволів, які потребують постійного оновлення

Реклама на dsnews.ua

Про це т.в.о. начальника Головного управління бойових ударних систем Генштабу полковник Сергій Баранов сказав на брифінгу 21 березня, передає "ДС" із посиланням на "АрміяInform".

На запитання про стару радянську техніку, зразки якої є сенс модернізувати, Баранов відповів, що поки ЗСУ вона потрібна, тому що "війна — це дуже дороге "задоволення" а нове озброєння коштує дуже великих грошей".

За словами полковника, Україна має можливість модернізувати старі гармати до таких технічних характеристик, щоби вони "фактично були на одному рівні зі зразками країн-партнерів".

За словами представника Генштабу, це наразі проводиться постійно, у Збройних Силах є діючи дослідно-конструкторські заклади.

"Я сподіваюся, що в найближчому часі ми обов’язково вже будемо мати наші вдосконалені системи, — повідомив Баранов, зазначивши, що на сьогодні потреба складає близько двох тисяч стволів, які від часу та інтенсивного застосування виходять зі строю і вимагають оновлення.

Як повідомляла "ДС", 20 березня державний секретар США Ентоні Блінкен оголосив про надання Україні чергового пакету військової допомоги. Він буде включати близько 20 найменувань.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua