• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

У Херсоні паспорти РФ отримали колаборант Сальдо та ще 22 людини

З усього тимчасово окупованого Херсону отримати російський паспорт прийшли 23 людини. Серед них — самопроголошений голова міста Володимир Сальдо

У Херсоні російські паспорти отримали 23 людини,
У Херсоні російські паспорти отримали 23 людини,
Реклама на dsnews.ua

Про це пише російське пропагандистське "РИА Новости", передає "ДС".

Там зазначили, що паспорти РФ видають напередодні дня Росії.

"Для мене це справді історичний момент. Я завжди думав про те, що ми одна країна та один народ", — заявив колаборант Володимир Сальдо у коментарі російським ЗМІ з місця видачі паспортів. 

Нагадаємо, 26 квітня у тимчасово окупованому Херсоні російські війська "призначили" нових керівників-колаборантів: "голову обласної адміністрації" Володимира Сальдо та "голову міської адміністрації" Олександра Кобця.

Сальдо з 2002 до 2012 року обіймав посаду міського голови Херсону. У 2012 році його обрали народним депутатом України від "Партії регіонів". Був заступником голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Як повідомляє рух "ЧЕСНО", у 2014 році Сальдо голосував за так званні "закони 16 січня", які стали реакцією тодішньої влади на протести громадян.

Як повідомляла "ДС", на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей росіяни влаштували інформаційну блокаду і налаштовують місцевих жителів проти України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua