• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

У Херсонській та Миколаївській областях оголосили добровільну евакуацію

Добровільна евакуація з деокупованих територій Херсонської та Миколаївської областей уже розпочинається, а держава бере на себе всі пов'язані з цим витрати

Ірина Верещук
Ірина Верещук
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає "ДС" із посиланням на Укрінформ.

"Добровільна евакуація з деокупованих територій півдня України вже розпочинається, а держава бере на себе всі витрати та відповідальність, пов’язані з цим процесом. Тобто йдеться про те, що кожен за бажанням може виїхати в більш безпечні регіони, а держава забезпечить їх доставку, проживання, медичне забезпечення і таке інше. Наше завдання – дійти до кожного, запропонувати їм виїхати через Миколаїв або Кривий Ріг у західні області. У нас є на це кошти, є розуміння і найголовніше – досвід… Бо ми вже це робили на Харківщині, Донеччині тощо", — зазначила Верещук.

Своєю чергою начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що в деокупованих населених пунктах області складають списки охочих евакуюватися.

У Миколаєві створено транзитний пункт, де люди можуть перебувати упродовж тижня перед виїздом. Звідти їх за бажанням відправляють у різні регіони України, де для них підготовлені місця для проживання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua