• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45
Спецпроєкти

У Московській церкві заявили, що рішення КСУ про перейменування — не про них

В Українській православній церкві (Московського патріархату) заявили, що рішення Конституційного суду України їх не стосується і що законних підстав для зміни назви УПЦ релігійних організацій, що належать УПЦ МП, немає

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова юридичного відділу УПЦ МП Олександр Бахов, повідомляє "ДС" з посиланням на сайт УПЦ.МП, передає "ДС".

"Конституційний суд України визнав закон про перейменування конституційним. Водночас слід зазначити, що Рішення Конституційного Суду не зобов'язує Українську Православну Церкву змінити свою назву, воно лише стосується відповідності закону про перейменування Конституції України", – сказав Олександр Бахов.

Він додав, що УПЦ МП зареєстровано відповідно до українського законодавства і її релігійний центр знаходиться у Києві.

"Таким чином, незважаючи на рішення Конституційного Суду, слід зазначити, що на сьогодні немає жодних законних підстав для зміни назви релігійних організацій, що належать до Української Православної Церкви Московського патріархату", – каже Бахов.

Нагадаємо, Конституційний суд України визнав відповідним Конституції закон, згідно з яким Українська православна церква Московського патріархату має змінити назву та вказати свою приналежність до Росії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua