• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У НАТО очікують, що до 2024 року всі офіцери ЗСУ заговорять англійською

Дорожня карта з вивчення англійської мови Міністерства оборони України дає надію, що до 2024 року на ній зможуть спілкуватись усі офіцери Збройних сил

До 2024 року всі офіцери ЗСУ заговорять англійською;
До 2024 року всі офіцери ЗСУ заговорять англійською;
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник із професійної військової освіти підполковник Стасіс Палдунас під час "круглого столу" в "Укрінформі", передає "ДС".

"Програма дуже амбітна, і я сподіваюся, до 2024 року… всі офіцери будуть в змозі говорити англійською та брати участь у всіх активностях без проблем.

Я також хочу звернути увагу, що навчальні та тренувальні предмети у вузах будуть англійською мовою. 2024 року 50% навчальних курсів будуть англійською мовою", – сказав Палдунас.

При цьому військовий радник зауважив, що не всі навчальні заклади мають достатню тренувальну базу та матеріали для проведення тренувань відповідно до стандартів НАТО.

Незважаючи на це, радник з питань підготовки сержантського та старшинського складу сержант майор Йонас Спавічюс наголосив, що стандарти НАТО із сержантського складу Україна запроваджує досить швидко.

"Втім, є сфери для покращення та прогресу. Це проблематичні питання зарплати, соціальних гарантій, низька привабливість служби в армії на ринку праці та недостатній мотиваційний фактор для професійної військової кар'єри у ЗСУ", – вважає Спавічюс.

Він також висловив сподівання, що увага держави до цих проблем сприятиме розвитку військової кар'єри у ЗСУ.

Як писала "ДС", голова Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що українська армія не зможе вистояти проти російського наступу без воєнного втручання Заходу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua