• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У "Слузі народу" вирішили не заважати Степанову вести власну політичну гру

Профільний комітет Верховної Ради не рекомендував ані звільнити, ані залишити Максима Степанова міністра охорони здоров’я України. Сам Степанов, скоріш за все, розпочав власну політичну гру.

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, інформує "ДС".

"Профільний комітет (Верховної Ради, — прим. "ДС") рекомендував визначити залом, голосуванням депутатів. Там дійсно було сім на сім голосів, один колега проголосував проти", — сказав Корнієнко в ефірі "Свобода слова на ICTV" 17 травня.

За його словами, за підсумками засідання фракції "Слуги народу" "частина людей переконалася, що пан Степанов почав якусь свою політичну гру". Нардеп переконаний, що якщо очільник МОЗ хоче будувати власну політичну кар’єру, то заважати йому не потрібно.

Корнієнко також підтвердив, що Степанов йде у відставку на тлі проваленої кампанії з вакцинації від COVID-19. Він підкреслив, що "одна частина — це отримати вакцини в країну, де допомагає політичне керівництво та президент, а інша — це організувати процес вакцинації, зокрема у часовому вимірі". В Україні ж, за словами Корнієнка, "серйозні ями" із вакцинацією у вихідні.

"Це дуже чутливе питання в усьому світі. Якщо ти недбало або неефективно робиш маленький шматочок роботи, наприклад, невчасно зателефонував, поїхав або невчасно почав реалізовувати на папері домовленість, яку політично досяг з керівництвом компанії президент України, то ти просто втрачаєш вакцину", — додав перший заступник голови фракції "Слуга народу".

Він також визнав, що на сьогодні Україні бракує COVID-вакцин.

Нагадаємо, 14 травня керівники Мінінфраструктури Владислав Криклій та Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко написали заяви про відставку за власним бажанням. Голова МОЗ Максим Степанов писати відповідну заяву відмовився. Втім, подання премʼєр-міністра щодо його відставки вже надійшло до парламенту.

Спікер ВР Дмитро Разумков повідомив, що 18 травня планується проведення позачергового засідання парламенту для розгляду кадрових питань в уряді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua